Dołącz do globalnej medytacji - WALK FOR THE WORLD - SPACER DLA ŚWIATA

Już 23 września 2023 r. dołącz do globalnej i darmowej medytacji w ruchu organizowanej przez dr Joe Dispenza!

9/5/20233 min read

globalna medytacja
globalna medytacja

DOŁĄCZ DO GLOBALNEJ I DARMOWEJ MEDYTACJI W RUCHU

już 23 września o godz. 16:00!

Dołącz do Dr Joe Dispenza oraz społeczności medytacyjnej z całego świata❗Obecnie jest już nas ponad 82 000❗

🚶IDŹ JAKO ŚWIADOMOŚĆ 🌟

Wyobraź sobie globalną społeczność, która razem wkracza w nową przyszłość. Ze wspólną uwagą, skupiona na zmianach i z jasną intencją.

Dołącz do Dr Joe 23 września 2023 r., aby wspólnie odbyć Spacer dla Świata - naszą pierwszą międzynarodową medytację na żywo.

Kiedy kroczymy jako jeden umysł i jedno serce, pojawia się wyższa świadomość. Idziemy jako owa świadomość z szeroko otwartymi sercami i oczami, uwalniając się od dawnych narracji i stając się rozwiniętą wersją samych siebie. 💗

Co jest możliwe, jeśli zbiorowa społeczność z całego świata połączy się w medytacji w trakcie chodzenia? Jeden spacer... jeden krok... może zmienić wszystko.

💥ZRÓB NASTĘPNY KROK💥

Niezależnie od tego, czy już praktykujesz medytacje dr Joe, czy dopiero zaczynasz pracę, wszyscy są mile widziani. To Twoja szansa na inspirowanie - i bycie inspirowanym - zmiany na świecie.

Zarejestruj się na spacer 👉👉👉 https://walkforthe.world/

KIEDY?

23 września 2023 r. o godz. 16:00 czasu polskiego.

GDZIE?

Spotkamy się w Fosie Miejskiej w Głogowie. Jeżeli Głogów jest dla Ciebie za daleko, to sprawdź także mapkę na stronie wydarzenia (https://walkforthe.world/) i dołącz do grupy w Twojej okolicy lub utwórz nową grupę.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1uUJ9fSv2

Grupy na WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/CQ7z7w0Y8Ze2wISG5IKlJW

Oraz grupy na Telegram: https://t.me/+gmrnBPICpN8xNDFk

CO?

Na to specjalne wydarzenie dr Joe utworzy nową 50-minutową medytację w ruchu, podczas której zostaniesz poprowadzony przez doświadczenie zarówno stania, jak i chodzenia jako Twoje przyszłe ja. Medytacja będzie udostępniona wraz z instrukcją na kilka dni przed wydarzeniem. Będzie można ją pobrać na swój telefon i odtworzyć samodzielnie, gdziekolwiek się będzie :)

KTO?

Każdy jest mile widziany – początkujący i zaawansowani medytujący, znani lub nowi w naukach Dr Joe. Medytacja będzie dostępna w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, polskim, portugalskim, rosyjskim i włoskim, zatem może dołączyć każdy, kto chciałby spędzić czas z ludźmi, którzy wierzą w lepsze jutro i chcą tworzyć razem WSPANIALSZĄ RZECZYWISTOŚĆ.

Czym jest medytacja w ruchu?

Medytacja w ruchu to świetny sposób na ćwiczenie przejścia od medytacji na siedząco, w której zmieniamy naszą energię z zamkniętymi oczami, do aktywnej medytacji - w której zmieniamy naszą energię stojąc, a następnie chodzimy w tej energii z otwartymi oczami. W tych medytacjach wchodzimy w przyszłość. Demonstrujemy, kim chcemy być w przyszłości i stajemy się tym.

Korzyści Medytacji w ruchu

Badania zespołu dr Joe Dispenzy pokazują, że po godzinnej praktyce Medytacji w ruchu, możliwe jest dokonanie znaczących zmian w mózgu i ciele, które przekładają się na inne obszary naszego życia. Wyobraź sobie społeczność składającą się z 1000 lub 50 000 osób... wspólnie wkraczającą w przyszłość... bardziej rozwiniętą wersję nas samych.

O dr Joe Dispenza

Praca dr Joe, autora bestsellerów New York Timesa, badacza, wykładowcy i konsultanta korporacyjnego, doprowadziła go do opracowania praktycznej formuły pomagającej ludziom zmienić swoje życie.

Misją dr Joe jest połączenie wielu gałęzi nauki w bardzo prosty sposób, z naciskiem na badania i dane stojące za spontanicznymi remisjami. Zainspirowany najnowszymi odkryciami w dziedzinie neuronauki, epigenetyki i fizyki kwantowej, integruje w swojej pracy niezbędną wiedzę, która uczy ludzi, jak leczyć swoje ciała z chorób, wprowadzać znaczące zmiany w życiu i rozwijać swoją świadomość.

Od 2010 roku współpracuje z naukowcami i uniwersytetami w celu przeprowadzenia szeroko zakrojonych badań nad wpływem medytacji na mózg i ciało. Podczas jego zaawansowanych warsztatów na całym świecie, zespół dr Joe zebrał ponad 18 000 skanów mózgu (ilościowe QEEG) i 10 000 pomiarów zmienności rytmu serca (HRV), próbując skorelować wpływ utrzymujących się podwyższonych emocji i samoregulacji na pracę serca i mózgu, odpowiedź immunologiczną i ogólny stan zdrowia umysłu i ciała.

On i jego zespół badali również ekspresję genów, regulację białek, odpowiedź immunologiczną, zmiany neuroprzekaźników, długość telomerów i zmiany w bioaktywnych komórkowych cząsteczkach metabolicznych u początkujących i zaawansowanych medytujących.

Więcej informacji na temat pracy Dr Joe Dispenza można znaleźć na jego oficjalnej stronie: https://drjoedispenza.com/

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy uwalnianiu emocji i przywracaniu harmonii do swojego życia, to skontaktuj się ze mną i umów na indywidualną sesję – więcej informacji znajdziesz – klikając w przycisk poniżej.