Odczyty Planu Duszy

plan duszy
plan duszy

Indywidualna Sesja Odczytu Planu Duszy pozwala poznać i zrozumieć plan naszej duszy na to wcielenie, poznać wyzwania jakie stają na naszej drodze, talenty, które możemy wykorzystać, aby przezwyciężyć wyzwania i osiągnąć cele naszej duszy.

Dowiesz się, co może Cię blokować, aby ruszyć dalej, do czego masz największe predyspozycje, co masz w sobie pielęgnować i wzmacniać, a z czym i jak możesz pracować, aby uaktywnić swój naturalny potencjał.

Sesja Odczytu Planu Duszy trwa od 1,5 do 2 godzin i przeznaczona jest dla każdego, kto chce lepiej siebie poznać, zrozumieć cel swojego życia, poznać zasoby jakimi dysponuje oraz sposoby przezwyciężania trudności życiowych, aby w pełni cieszyć się szczęściem i integracją ze swoją duszą.

Poza Odczytem Planu własnej Duszy, także możesz przyjrzeć się z poziomu Planu Duszy:

➡️swojej relacji partnerskiej, aby lepiej zrozumieć, co Was łączy, a co może stanowić dodatkowe wyzwania i jak sobie z nimi radzić,

➡️swojej rodzinie, aby popatrzeć, co Was łączy, a co może dzielić i jak pracować nad lepszymi relacjami z nimi,

➡️możesz zaplanować imię dla swojego nowego dziecka, tak, aby Twoje energie wspierały jego rozwój i pomagały mu przezwyciężać wyzwania,

➡️możesz sprawdzić, czy współpraca z Twoimi partnerami biznesowymi ma szansę na powodzenie i wspólny sukces, czy raczej będzie w niej więcej przeszkód niż wzajemnego wsparcia,

➡️a także możesz sprawdzić pomysły na nazwę swojej firmy, aby zbudować profitowy biznes i przyciągnąć do niego jak najwięcej właściwych klientów.

System Odczytu Planu Duszy wywodzi się ze starożytnej hebrajskiej Gematrii. Jest to nowa metoda analizy życia poprzez energie i wibracje ukryte w naszych imionach i nazwiskach.

Plan Duszy zawiera 22 energie, które pochodzą z alfabetu hebrajskiego, odczyt polega na zamianie liter z imion i nazwiska nadanych nam przy narodzeniu na wartości liczbowe.

Graficznym przedstawieniem naszego Planu Duszy jest Gwiazda Stworzenia, która składa się z dwóch nakładających się na siebie trójkątów.

Jeden z nich jest skierowany w dół i prezentuje nasze ziemskie doświadczenia (wyzwania, talenty i cele), a trójkąt skierowany do góry pokazuje nasze duchowe doświadczenia (wyzwania, talenty i cele), które zwykle pojawiają się po 35 roku życia. A w samym środku Gwiazdy Stworzenia znajduje się energia Przeznaczenia Duszy inaczej zwana Kwintesencją Duszy.

Indywidualny Odczyt Planu Duszy pomaga zintegrować ciało, duszę i umysł oraz przywrócić nasze życie na właściwą ścieżkę.

Indywidulane Sesje Odczytu Planu Duszy są połączeniem czystego Odczytu Planu Duszy, coachingu, mentoringu, medytacji oraz rekomendacji dalszej pracy własnej i trwają od 1,5 do 2 godzin. Mogą odbywać się stacjonarnie i online.

UMÓW SIĘ NA SESJĘ JUŻ DZIŚ!