O MNIE

Miło, że jesteś

psychobiologia
psychobiologia

Na swojej drodze poszukiwania szczęścia często zadawałam sobie pytanie: Kim jestem? Wiele lat jedyne odpowiedzi, jakie przychodziły mi do głowy, to stwierdzenia typu: nieszczęśliwa, nie dość dobra, do niczego, bez talentów itp. Wynikało to z tego, że czułam wobec siebie niechęć i brak wiary w jakiekolwiek możliwości. Na swojej drodze spotkałam bardzo wielu nauczycieli, którzy wtedy jawili mi się tylko jako nieprzychylni mi ludzie lub partnerzy niegodni zaufania, którzy tylko „planowali mnie zranić”. Dużo łez wylałam, doświadczyłam głębokiej depresji i zupełnie straciłam wiarę w lepsze jutro.

Teraz patrzę na ten czas z wielką pokorą i wdzięcznością, gdyż to właśnie ta droga życiowa zaprowadziła mnie do miejsca, w którym obecnie jestem 😊 Pewnego dnia zauważyłam, że żyłam w mroku, a przecież na świecie jest tyle słońca ☀️☀️☀️ I dokładnie w tym momencie pojawiła się we mnie myśl, że może kiedyś będę mogła przekazywać swoje wnioski oraz to czego się nauczyłam innym, aby podobnie jak ja odkryli, że całe szczęście, którego poszukujemy jest w nas samych, a nie poza nami.

Pięknie powiedział to Colin P. Sisson:

„Nie musimy robić nic, aby wzrastać; musimy się jedynie przebudzić do czegoś, co już w nas istnieje.”

KWALIFIKACJE

Moje narzędzia

Psychobiologia

Powstała z połączenia nauk z dziedzin Biologiki (Roberto Barnai), Totalnej Biologii (Claude Sabbah, Gerard Athias i inni) i Recall Healing (Gilbert Renaud) oraz wieloletniej własnej praktyki Pani doktor Marzanny Radziszewskiej.

Coaching

„Coaching to odkrywanie własnego potencjału, zwiększanie świadomości i możliwości dokonywania wyborów. To inspirowanie ludzi do poszukiwania odpowiedzi na ich najważniejsze pytania."

Whitworth, K. Kimsey-House.

Ustawienia systemowe

Autorem Cichych Ustawień Rodzin jest Bert Hellinger - niemiecki psychoterapeuta i filozof, który dzięki wszechstronnemu wykształceniu i wieloletniej pracy psychoterapeutycznej z grupami, rozwinął unikalną metodę psychoterapii – ustawienia systemowe. I w oparciu o przeżycia i wiedzę pozyskaną z ustawień, stworzył tak zwane Nowe Ustawienia Rodzin.

Plan Duszy

System Odczytu Planu Duszy wywodzi się ze starożytnej hebrajskiej Gematrii. Jest to nowa metoda analizy życia poprzez energie i wibracje ukryte w naszych imionach i nazwiskach. Indywidualna Sesja Odczytu Planu Duszy pozwala poznać i zrozumieć plan naszej duszy na to wcielenie i uaktywnić naturalny potencjał.

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę

Studia magisterskie ukończyłam w Szkole Głównej Handlowej, potem pracowałam w obszarze logistyki, sprzedaży i obsługi klienta w branżach FMCG, logistycznej, paliwowej, retail, farmacji, a od 2010 r. pracowałam w obszarze HR-u gdzie na co dzień miałam okazję pracować z ludźmi, być ich wsparciem w rozwoju kariery zawodowej. Pracując w obszarze HR coraz częściej zaczęłam dostrzegać jak mało jest w nas poczucia własnej wartości i jak przykrywamy to pod płaszczykiem arogancji, czasem sukcesów materialnych, a czasem udawanej radości.

Dlatego podjęłam decyzję, że chcę pogłębiać swoją wiedzę na temat ludzkich przekonań, programów oraz ich odprogramowywania, aby cieszyć się nieograniczonym szczęściem, pełnym zdrowiem i aby przyciągać do siebie obfitość w każdym aspekcie życia.

Zatem ukończyłam Akademię Psychobiologii prowadzoną przez dr Marzannę Radziszewską-Konopkę, kurs Business Coaching Diploma w PWC, kurs ustawień systemowych z Apolonią Rdzanek, kurs Emotional Freedom Technique (EFT), kursy Making Your Mind Matter, Intensive i Progressive Workshops, Week Long Adanced Retreat z dr Joe Dispenza, Kurs Odczytu Planu Duszy wg Blue Marsdena w Holistic Healing College, kurs Theta Healing i Szkołę Cichych Ustawień Rodzin Gerhard Walper oraz przeczytałam tony książek o tematyce coachingu, medytacji, fizyki kwantowej, Soul Body Fusion, przeznaczenia dusz, pracy nad sobą wieloma technikami i uczestniczyłam w wielu warsztatach rozwoju osobistego.

To przyczyniło się do tego, że zostałam Konsultantem Psychobiologii, Coachem ICF, Certyfikowanym Terapeutą Theta Healing, Certyfikowanym Praktykiem Odczytu Planu Duszy oraz Certyfikowanym Terapeutą Cichych Ustawień Rodzin. Nauczyłam się jak ważna jest zmiana myślenia, która przekłada się na zmianę naszych emocji, naszego podejścia do świata i ostatecznie zmienia całą otaczającą nas rzeczywistość. 😊

Zmiany 😊

Certyfikaty

Marzanna Radziszewska
Marzanna Radziszewska
Apolonia Rdzanek
Apolonia Rdzanek
Gerard Athias
Gerard Athias
Gerhard Walper
Gerhard Walper

Kiedy warto się do mnie zgłosić?

 • borykasz się w swoim życiu z dylematami i czujesz jakbyś utknęła/ął w punkcie bez wyjścia

 • czujesz, że potrzebujesz jakiejś zmiany w życiu, ale nie wiesz, co to miałaby być za zmiana

 • czujesz wypalenie zawodowe, nie wiesz, czy praca w której jesteś jest dla Ciebie

 • czujesz ogólny brak szczęścia w życiu

 • masz problem ze stworzeniem szczęśliwego związku

 • masz problem ze znalezieniem pracy, która daje Ci radość

 • odczuwasz w ciele jakieś dolegliwości / cierpisz z powodu jakieś choroby i mimo leczenia konwencjonalnego Twój stan się nie poprawia

 • chcesz wesprzeć leczenie konwencjonalne pracą nad sobą i swoimi emocjami

 • jesteś smutna / smutny , cierpisz i nie potrafisz tego zmienić

 • masz chwilowy spadek nastroju i sama / sam nie potrafisz sobie pomóc

 • nie wierzysz w swoje możliwości, nie potrafisz ruszyć z miejsca

 • poszukujesz sensu w życiu

 • lub masz inne problemy i dylematy, z którymi sobie nie radzisz

 • poszukujesz do swojej firmy najlepszych kandydatów i potrzebujesz wsparcia w poszukiwaniu i wyborze tych najwłaściwszych dla Twojego biznesu.

ONLINE

Uzyskaj wsparcie gdziekolwiek jesteś

Poza spotkaniami bezpośrednimi, oferuję także możliwość spotkań online, zatem możesz ze mną współpracować gdziekolwiek mieszkasz lub przebywasz.

OPINIE

Opinie moich klientów

Aleksandra K.

Joanna jest doświadczoną profesjonalistką, która holistycznie podchodzi do klienta. Miałam okazję korzystać z konsultacji Totalnej Biologii i odczytu Planu Duszy, ale to było coś więcej - czułam, że niezależnie od metody prowadzi mnie doświadczony coach systemowy. Polecam każdemu tego doświadczyć..

Kinga K.

Kiedyś Margaret Thatcher powiedziała: „Bycie Liderem jest jak bycie Damą, jeżeli musisz udowadniać, że nią jesteś, to nią nie jesteś!” Ten cytat dedykuję wszystkim, którzy jeszcze nie spotkali na swojej drodze Pani Joanny, a jak ją poznają to będą wiedzieć, że to Lider i Dama. Te osoby, które już spotkały na swojej drodze Panią Joannę, na pewno się ze mną zgodzą.

Tatiana F.

Dzięki fantastycznej medytacji oraz pracy, której dokonała Asia nad odczytem mojego planu duszy, odkryłam swoje talenty, uzmysłowiłam sobie przyczyny blokad i dowiedziałam się o obszarach, nad którymi warto pracować. Polecam z całego serca sesję odczytu planu duszy.

Dagmara P.

Sesja z Asią pokazuje zasoby, na których możemy pracować w swoim osobistym rozwoju. Uważność, empatia i podążanie za klientem sprawiają, że doświadczenie i wnioski jeszcze przez długi czas po wspólnej sesji pracują na korzyść klienta.

Iwona W.

Odczyt Planu Duszy - super sesja, nowe fajne doświadczenie! Po spotkaniu poczułam niebywałą lekkość. :)

Serdecznie polecam!

Roksana W.

Wspaniałe przeżycie, dzięki któremu mogłam spojrzeć na siebie z szerszej perspektywy i zrozumieć, dlaczego mam tak, a nie inaczej oraz kim jestem i kim mogę być. Wszystko zostało trafione w sedno i na pewno zachowam je w sercu, aby krok po kroku dążyć do realizacji celów z najwyższym możliwym potencjałem, który teraz jest mi znany. Dziękuję Ci Asia!