Dla biznesu

coaching kariery
coaching kariery

COACHING KARIERY

➡️Czujesz wypalenie zawodowe, nie wiesz, czy praca w której jesteś jest dla Ciebie?

➡️Albo masz problem ze znalezieniem pracy, która daje Ci radość?

➡️A może nie wiesz jak w ogóle zabrać się do szukania pracy, gdzie jej szukać, jak przygotować dokumenty aplikacyjne, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej lub jak najlepiej zaprezentować się podczas procesu rekrutacyjnego?

➡️Może też potrzebujesz wsparcia przy przygotowaniu swojego profilu na linkedin?

Jeżeli masz takie lub inne problemy związane ze sferą zawodową, to podczas spotkań z coachingu kariery wspólnie znajdziemy na nie rozwiązania. Będę towarzyszyć Ci w procesie zmian, aby Twoja praca zawodowa była tą właściwą dla Ciebie. Wspólnie znajdziemy Twoje talenty, zainteresowania i preferencje zawodowe. Pomogę przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych i przygotowywaniu się do rozmów rekrutacyjnych.

Także podzielę się wskazówkami z mojej wieloletniej pracy rekrutacyjnej, podczas której odbyłam tysiące rozmów rekrutacyjnych i przeglądałam jeszcze więcej CV. 😀

doradztwo personalne
doradztwo personalne

USŁUGI DLA BIZNESU

Wspieram biznesy i managerów w rozwoju ich działalności oraz poszerzaniu perspektyw i kompetencji.

Moja działalność obejmuje m.in.:

➡️Doradztwo personalne: usługi z zakresu rekrutacji, headhuntingu, doboru właściwych kompetencji do organizacji, outplacementu, onboardingu itp.

➡️Szkolenia, warsztaty i indywidualne konsultacje z zakresu: wysokich standardów w rekrutacji, komunikacji, współpracy w zespole, technik relaksacyjnych, medytacji, coachingu systemowego, pracy z dylematami, wypalenia zawodowego, różnych form coachingu i mentoringu, pracy z emocjami itp.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE JUŻ DZIŚ!