Konsultacje rozwojowe

coaching
coaching

COACHING

Jest wiele definicji coachingu, przytoczę dwie, które najbardziej do mnie przemawiają:

„Coaching to odkrywanie własnego potencjału, zwiększanie świadomości i możliwości dokonywania wyborów. To inspirowanie ludzi do poszukiwania odpowiedzi na ich najważniejsze pytania” Whitworth, K. Kimsey-House

„Coaching polega na dotarciu do indywidualnego potencjału człowieka, aby w efekcie końcowym zmaksymalizować efektywność jego działań. To proces, który sprzyja uczeniu się i rozwojowi, ale nie polega na nauczaniu i dawaniu rad” Sir John Whitmore

MENTORING

Mentoring jest dawaniem wskazówek i rad, pokazywaniem kierunków działania, wspieraniem przy rozumieniu celów. Zatem jest to inny proces niż coaching.W coachingu to klient przy wsparciu coacha wypracowuje nowe rozwiązania, a w mentoringu to mentor udziela wskazówek, dzieli się swoją wiedzą.

KONSULTACJE PSYCHOBIOLOGII / TOTALNEJ BIOLOGII

Psychobiologię studiowałam u Pani dr Marzanny Radziszewskiej. Psychobiologia powstała z połączenia nauk z dziedzin Biologiki (Roberto Barnai), Totalnej Biologii (Claude Sabbah, Gerard Athias i inni) i Recall Healing (Gilbert Renaud) oraz wieloletniej własnej praktyki Pani doktor Radziszewskiej. Jej podstawą jest uznanie, że choroby, czy też dolegliwości w naszych ciałach są powiązane z emocjami przeżywanymi przez nas oraz przez naszą bliską rodzinę, czy też dalszych przodków. I aż 95% decyzji, które podejmujemy są wynikiem programów i przekonań, które funkcjonują w naszej podświadomości.

Więcej o psychobiologii można przeczytać, na moim blogu: Psychobiologia – emocjonalny kod choroby lub na stronie: https://vedica.pl/psychobiologia/

Konsultacja psychobiologiczna ma na celu wskazanie klientowi jakie emocje, przeżycia lub traumy mogły mieć wpływ na konkretne choroby, dolegliwości, czy też niepowodzenia życiowe i wskazanie dalszych narzędzi do pracy własnej. Bardzo ważne jest zrozumienie, czy też dostrzeżenie możliwych powiązań, aby wiedzieć co wymaga naszej pracy. Nie jest to jednak magiczna pigułka, która natychmiast rozwiąże wszystkie problemy, jednak jeżeli jesteśmy gotowi na pozbycie się z naszego życia programów i przekonań, które nam nie służą i zastąpienie ich nowymi nawykami, które wspierają życie i szczęście, to możliwości do zmiany są nieograniczone 😊

Jest to początek nowego, pięknego życia, w którym nie jesteśmy już ofiarami naszych automatycznych programów, ale świadomie możemy kreować naszą rzeczywistość.Konsultacja może ograniczyć się do udzielenia informacji na temat możliwych przyczyn dolegliwości czy niepowodzeń lub może obejmować także pracę z emocjami, które zostaną ujawnione i nazwane. Zatem może być to jednorazowe spotkanie lub seria spotkań, wszystko zależy od wspólnych ustaleń przed lub w trakcie pierwszej sesji.

WAŻNE:

Konsultacja psychobiologiczna nie zastępuje porady lekarskiej, ani leczenia zleconego przez lekarza, może być jedynie uzupełnieniem leczenia konwencjonalnego.

Jak pracuję?

W swojej pracy wykorzystuję wszystkie metody i narzędzia, których miałam okazję się nauczyć i cały czas poszerzam ich wachlarz 😊. Towarzyszę klientom w odnajdywaniu właściwych dla nich dróg życiowych, w których dominuje miłość i radość.

Model pracy z klientem dostosowuję do indywidualnych potrzeb oraz preferencji klienta, zatem mogą być to czyste sesje coachingowe, coachingowo-mentoringowe, coaching kariery, czy konsultacje psychobiologii. Albo pewnego rodzaju hybryda różnych form pracy, tak, aby jak najlepiej dostosować sposób pracy do danego problemu. Zatem sesje mogą mieć elementy ustawień systemowych, technik uwalniania emocji z ciała, EFT, Soul Body Fusion, Feeding Your Demons i innych ćwiczeń oddechowych, relaksacyjnych czy medytacyjnych.

Prowadzę sesje online, jak i stacjonarnie w Głogowie. Długość spotkania ustalana jest indywidulanie, zależy od tematu, rodzaju sesji oraz oczekiwań klienta.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE JUŻ DZIŚ!